Michal Koníček

Michal Koníček

Grosser Arber 2012

Pozvání na opakování loňského skoku na Arber nás překvapilo a potěšilo zároveň, ale vzhledem k tomu, že známe vrtkavost šumavského počasí, nevěřil asi nikdo z nás, že se něco takového může povést dva roky po sobě. Jenže Honza B.- hlavní organizátor seskoku- má neskutečnou kliku a my s ním.

Co je Innhopp

Konečně jsem našel čas (a odvahu) napsat o akci, které jsem se tak trochu náhodou jako jediný Čech zúčastnil. Celé to připomínalo Severský trojboj: flaška vodky, sauna a hod kladivem. Fotky nemám, omlouvám se předem. Nějak to nevyšlo.

Operace Wassermann

Tak jako každý rok, tak i tento se uskutečnili tradiční seskoky do vody - tentokráte za pomoci AK-Bory. Cílová oblast dopadu měla být a nakonec i byla přehradní nádrž Litice u Plzně. Diváků bylo mnoho - akce byla spojena s balonovou šou, ukázkami vodní záchranné služby, policie, hasičů, poutovými atrakcemi atd.

Accuracy for ever

V sobotu 21.6 proběhla již poněkolikáté tradiční soutěž v přesnosti přistání KLATOVSKÝ KARAFIÁT. Ůčast byla hojná - 39 skokanů a nechyběla kompletní ženská reprezentace. Já jsem byl řídící a trochu i fotograf… Tady je pár fotek pákařů a pákařek...

Operace čáp

V měsíci květnu naše tříčlenná skupina (oba michalové a Honza) v jedné zemi Střední Evropy zrealizovala dlouho připravovanou akci - tj. seskoky z ul letounu Storch. Po pečlivém sestavení provozní směny včetně řídícího seskoku a následné předseskokové přípravy jsme prostě zahájili provoz. Po třech výsadkách do 1200 m s následným natankováním a znovu totéž. Samozřejmě vždy s vysazenými dveřmi na straně výskoku, což umožnilo pokochat se krásným výhledem po krajině. Zbývá už jen dodat, že počasí přálo a nálada byla výborná. Budeme se těšit na brzké zopakování...

Bon Giorno, Mollinella

Ve dnech 28.-30.3.2008 jsem se již podruhé vypravili do Moli, abychom načerpali trochu jarní atmošky. Lidi jsou tam příjemní, asi stokrát se nás někdo večer v hospodě ptal, jestli se nám u nich líbí, pivo levný (vlastně zadarmo, byla free beer party:-)) a skyvan vysazoval vždycky ze 4400. Jen nás mrzelo, že Italové ráno neradi brzo vstávají. Ale i tak jsme cestou domů řešili, kdy do Moli vyrazíme příště.

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

logo belagracelogo lagunalogo uk